Od lat piaskujemy wzystko z metalu, betonu i drewna. Nasze doświadczenie w piaskowaniu pozwala nam bardzo dobrze wykonywać naszą pracę, piaskowanie wykonywane przez naszą firmę jest bardzo dokładne.

 

 

Piaskowanie to niezwykle skuteczna metoda usuwania starych powłok, korozji oraz zabrudzeń atmosferycznych i komunikacyjnych. Wykorzystujemy ją do czyszczenia elementów konstrukcji stalowych, elewacji, cegły lub marmuru. Jest również niezwykle skuteczna w pozbywaniu się niechcianych zacieków, wykwitów oraz graffiti. Efekt piaskowania jest zbieżny z efektem szlifowania, powierzchnia jest maksymalnie wygładzona i oczyszczona z wszelkich brudów oraz ewentualnej korozji.

 

 

Oferujemy piaskowanie na miejscu u klienta, oraz piaskowanie u nas w zakładzie, jeżeli nie mają Państwo możliwości przywiezienia materiałów do piaskowania do nas, przyjedziemy i je przetransportujemy do nas. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, chętnie odpowiemy na nie podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Copyright www.goldennet.pl