RedBud Oława Wrocław

Zajmujemy się kompleksowymi pracami dotyczącymi wykończeń domów jednorodzinnych/wielorodzinnych, Hal, Magazynów, Biurowców doprowadzając do stanu deweloperskiego oraz remontami budowlanymi. Oferujemy korzystne warunki cenowe oraz rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych nam prac. Jedną z najistotniejszych rzeczy w branży budowlanej jest doświadczenie, które to pozwala nam na bezbłędne wykonanie powierzonych prac, tak aby w pełni sprostać wymaganiom jakościowym, czasowym oraz estetycznym klienta.

Nasi pracownicy to ludzie wykształceni i doświadczeni w wielu dziedzinach szeroko pojętej branży budowlanej, przez co cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów. Dysponujemy kilkunastoma ekipami budowlanymi - tynkarzy maszynowych , posadzkarzy, elewacjami, regipsiarzami, malarzami oraz kafelkarzami. Przed decyzją podjęcia współpracy zapraszamy naszych klientów do obejrzenia wykonywanych przez nas prac. Wykonujemy usługi na terenie całego Dolnego śląska co z pewnością ułatwi spotkanie na wykonywanych inwestycjach. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie świadcząc najwyższe jakościowo usługi budowlane. Dzięki temu nasi klienci mogą na tyle nam zaufać aby w trakcie prowadzonych prac spać spokojnie, zupełnie nie martwiąc się, że coś pójdzie nie po ich myśli. Na wykonywane zlecenia udzielamy pisemnej gwarancji.

Chcemy, aby każdy, kto będzie potrzebował naszych usług, miał świadomość że dołożymy wszelkich starań, aby po zakończeniu przez nas działań, był w pełni usatysfakcjonowany.